Hírek
2023. nov. 21.
Horváth Krisztina
Halloween-i smink - és tökfaragó verseny 2023.
Halloween-i smink - és tökfaragó verseny a kollégiumban.

Idén első alkalommal került megrendezésre a Halloween-i smink - és tökfaragó verseny a kollégiumban. 12 alkotás érkezett a tanulóktól. A legkreatívabb halloween-i tököt Sarkadi Vivien, az NYSZC Inczédy György Szakképző Iskola és Kollégium 13. évfolyamos tanulója készítette. Jutalma egy 5.000 Ft értékű KIK ajándékutalvány volt.
A sminkversenyben a zsűri Szarka Viktória és Lakatos Brigitta Zsófia, a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium 12. évfolyamos Képzőművészeti tagozatos tanulók munkáját találta a legjobbnak. Jutalmuk egy- egy 5.000 Ft-os utalvány volt a KIK üzletébe és a Libri Könyvesboltba. Minden résztvevőnek oklevéllel és egy tábla csokoládéval köszöntük meg a részvételt. Jövőre is várjuk a kreatív munkákat!
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Boros Tibor a szakma nagykövete
10 éves a Nyíregyházi Szakképzési Centrum A Nyíregyházi Szakképzési Centrum jubileumi rendezvénysorozatának megnyitó ünnepségén került sor az idei szakma nagyköveteinek avatására. Az Inczédyből Boros Tibor nyugdíjas kollégánk, aki előbb iskolánk tanulója, majd oktató, műszaki és szakmai igazgatóhelyettes volt kapta meg a "Szakma Nagykövete" címet. Gratulálunk a Nyíregyházi Szakképzési Centrum által adományozott címért és köszönjük Boros Tibornak az iskolánkban és az iskolánkért végzett munkáját!
2025. júl. 3.
Iskolvezetés
Előadás a mesterséges intelligenciáról
Ismeretszerzés a mesterséges intelligencia lehetőségeiről.
2025. jún. 26.
Huszár István
Faültetés az Inczédyben
10 éves a Nyíregyházi Szakképzési Centrum Az Inczédyben is faültetéssel kezdtük a Nyíregyházi Szakképzési Centrum 10 éves jubileumi ünnepségsorozatát.
2025. jún. 26.
Jánosik Tamás